خانه / شیلنگ خرطومی / فروش مستقیم شیلنگ خرطومی درجه یک

فروش مستقیم شیلنگ خرطومی درجه یک

شیلنگ خرطومی نوعی شیلنگ است که در داخل سطحی صاف و بدون اصطکاک دارد و سطح خارجی آن دارای آج هایی نزدیک به هم و فشرده است و دلیل آن بالا بردن استقامت شیلنگ است. شیلنگ خرطومی درجه یک در انواع صنایع مثل کشاورزی و ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و تولید کننده این محصول را برای برخورداری از قیمتی مناسب به صورت مستقیم در اختیار تمام مصرف کنندگان می گذارد.

فروش مستقیم شیلنگ خرطومی درجه یک

آشنایی با کاربرد شیلنگ خرطومی

آشنایی با کاربرد شیلنگ خرطومی شیلنگ در انواع مختلف بسیار زیادی تولید می شود که هر کالایی بسته به شکل و نوع ساخت در جایی مورد استفاده قرار می گیرد یکی از انواع شیلنگ، شیلنگ خرطومی نام دارد که در صنایع مختلف کاربرد های مختلفی دارد انواع شیلنگ های خرطومی در انواع اندازه و قطر ساخته می شوند که هر اندازه آن کاربرد خاص خود را دارد.

این شیلنگ از قسمت درون به دلیل از بین بردن اصطکاک کاملا صاف است و از قسمت بیرون دارای آج هایی نزدیک به هم است که همین ویژگی باعث شده این شیلنگ دارای مقاومت بسیار بالایی باشد این محصول از انعطاف خوبی نیز برخوردار است. از شیلنگ خرطومی در صنایع ساختمان سازی مثل انتقال انواع بتن استفاده می شود از این شیلنگ در انواع کار های باغبانی و کشاورزی استفاده می کنند.

شیلنگ خرطومی از جنس پلاستیک pvc ساخته شده و در قطر باریک برای استفاده از سیم کشی های درون ساختمان و خواباندن کابل و سیم های برق استفاده می شود. فروش شیلنگ خرطومی در تمام مراکز مجاز این کالا و در تمام ابزار فروشی ها در انواع قطر صورت می گیرد تا این کالای مهم در اختیار تمام مصرف کنندگان باشد.

قیمت عمده شیلنگ خرطومی درجه یک

قیمت عمده شیلنگ خرطومی درجه یک شیلنگ خرطومی درجه یک از انواع بهترین مواد اولیه موجود در بازار با انعطاف و مقاومت بالا و در قطر های مختلف تولید شده و در مراکز فروش قرار گرفته است تا همه بتوانند در انجام امور مربوطه از این کالا خریداری و استفاده کنند‌

تولید کننده نرخ شیلنگ خرطومی را قیمتی بسیار مناسب و منطقی اعلام کرده است اما اگر شما مایل هستید این کالا را با قیمتی مقرون به صرفه تر تهیه و خریداری فرمایید بهتر است تمام واسطه ها را کنار بگذارید و این محصول را به صورت مستقیم و یا عمده تهیه فرمایید.

تولید کننده کانالی در اینترنت تعبیه و راه اندازی کرده و در آن سایت انواع قطر های تولید شده شیلنگ خرطومی را قرار داده و کافی است که مشتری با صرف مختصر زمانی و گردش در سایت از انواع تولیدات این کالا مطلع شده و در صورت تمایل ثبت سفارش و خریداری نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش :خانم طلوعی
راه های ارتباطی
شماره موبایل: +989129383571
شماره ثابت: +982128421358
شماره فکس: +982128421358
کانال تلگرام: rasahose@
پست الکترونیکی: info@rasahose.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع شیلنگ خرطومی پلاستیکی

خرید انواع شیلنگ خرطومی پلاستیکی با توجه به نوع کاربرد آنها انتخاب می شوند. زیرا …

پاسخی بگذارید

شيلنگ صنعتي