خانه / شیلنگ حصیری / عرضه شیلنگ حصیری پکیج شرکتی

عرضه شیلنگ حصیری پکیج شرکتی

شیلنگ حصیری پکیج شیلنگ هایی هستند که از دو لایه مختلف تولید شده و به دلیل نوع مصرفی که دارند باید از استقامت و انعطاف بالایی برخوردار باشند این شیلنگ ها هم مصارف خانگی  و هم مصارف بسیار زیادی در صنعت دارند. شرکت تولید کننده انواع شیلنک حصیری را در قطر های مختلف برای استفاده های متفاوت تولید و در تمام مراکز فروش معتبر عرضه کرده تا این کالا در اختیار همه ی مصرف کنندگان باشد‌.

عرضه شیلنگ حصیری پکیج شرکتی

فرآیند تولید شیلنگ حصیری پکیج

فرآیند تولید شیلنگ حصیری پکیج شیلنگ ها در انواع مختلف و از جنس های متفاوت و در قطر های بسیار زیاد تولید می شوند و در بسیاری از کار ها استفاده از انواع این محصولات باعث سهولت در انجام انواع کار ها است. یکی از انواع این شیلنگ ها که بسیار با اهمیت و پر مصرف نیز هست شیلنگ حصیری پکیج است

شیلنگ پکیج حصیری در صنایع و در مصارف خانگی از مصرف بسیار بالایی برخوردار است این شیلنگ به دلیل نوع خاص مصرفی که دارد باید از مقاومت بسیار بالایی برخوردار و هم انعطاف خوبی داشته باشد به همین دلیل دارای دو لایه بیرونی و درونی است لایه داخلی این شیلنگ از یک نوع پلاستیک قابل انعطاف و نرم ساخته شده و به دلیل مقاومتی که باید داشته باشد لایه رویی از یک فلز ترجیحا از آلومینیوم یا استیل زنگ نزن ساخته می شود‌.

این کالا در منزل برای تولید شیلنگ های توالت و یا دوش های حمام قابل حرکت یا متحرک استفاده می شود و در ساختمان برای اتصال بر قرار کردن اتصال در انواع تاسیسات استفاده می شود و البته برای نصب لوله های خروجی در انواع پکیج ها. عرضه شیلنگ حصیری در تمام ابزار فروشی ها و تمام مراکز مجاز توزیع این کالا صورت می پذیرد.

مرکز فروش شیلنگ حصیری پکیج

مرکز فروش شیلنگ حصیری پکیج تولید کننده انواع شیلنگ حصیری پکیج را از بهترین انواع پلاستیک و آلومینیوم و استیل زنگ نزن تولید کرده و این کالای اساسی و مهم را در تمام مراکز مجاز و معتبر توزیع کرده تا همه بتوانند از یک کالای مهم و اساسی استفاده کنند.

تولید کننده انواع شیلنگ حصیری پکیج را در سایتی در اینترنت ارائه کرده تا همه ی مخاطبین از انواع این کالا مطلع شده و در صورت نیاز و لزوم ثبت سفارش و خریداری فرمایند.

فروش شیلنگ حصیری در انواع مختلف با قیمتی مناسب صورت می گیرد اما اگر شما تمایل داشته باشید این کالا را به صورت مناسب تر و با قیمتی نازلتر تهیه کنید بهتر است تمام واسطه ها را کنار بگذارید و انواع این کالا را به صورت مستقیم تهیه کرده و یا محصول را به صورت عمده و کلان تهیه کرده تا به این وسیله از قیمت خرید پایه استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش :خانم طلوعی
راه های ارتباطی
شماره موبایل: +989129383571
شماره ثابت: +982128421358
شماره فکس: +982128421358
کانال تلگرام: rasahose@
پست الکترونیکی: info@rasahose.com

پاسخی بگذارید

شيلنگ صنعتي